Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi ortalama 3-7 gün içerisinde kargoda bir problem çıkmaması durumunda siparişinizi size ulaştıracaktır.  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
 
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (PTT, MNG yada SÜRAT Kargo) tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.
 
Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
 
manimind.com bir online alışveriş sitesi değildir. Türkiye’nin önde gelen Online satış mağazalarında ürünlerini listelemekte ve satışını yapmaktadır.
 
Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.
 
Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme satın aldığı mağaza sözleşmesinde belirtildiği gibi ücreti iade edilir.